Tokarka stołowa Profi 650 G - 230 V BERNARDO
Cena regularna:
13 626,02 zł
16 760,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka stołowa Profi 650 G - 230 V z cyfrowym wyświetlaczem 2 osi BERNARDO ma w standardowym wyposażeniu śrubę i wałek pociągowy do gwintowania, automatyczny posuw, oraz 12-biegową skrzynię biegów umożliwiającą regulację prędkości bez konieczności wymiany paska klinowego.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Łatwa i szybka zmiana prędkości obrotowej za pomocą przekładni
- Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom stożkowym (≤ 0,009 mm)
- Silnik napędowy o dużej mocy i wysokim momencie obrotowym, zakres obrotów 70 - 2000 obr/min
- Szeroki zakres zastosowań: mechanika precyzyjna, ośrodki kształcenia zawodowego i edukacji, ...
- Prosta konstrukcja ustawiania posuwu, lekkie i precyzyjne przełączanie
- Solidne łoże maszyny z indukcyjnie hartowaną i szlifowaną prowadnicą
- Maszyna optymalna do obróbki stali, materiałów nieżelaznych i tworzyw sztucznych
- W wyposażeniu standardowym ze śrubą pociągową do automatycznego posuwu wzdłużnego i poprzecznego
- Sanie z kołami ręcznymi z precyzyjną skalą
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 125 mm
- Kołnierz uchwytu 125 mm
- Sanie poprzeczne
- Stałe kły centrujące
- Zegar gwintowy
- Koła zamienne
- Imak czteronożowy
- Diodowa lampka robocza
- Osłona uchwytu
- Wanna na wióry
- Osłona śruby pociągowej
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką stołową Profi 650 G - 230 V BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz tokarkę Profi 650 - 230 V z cyfrowym wyświetlaczem 2 osi - doskonale wyposażoną maszynę z automatycznym posuwem, 12-biegową skrzynią biegów i funkcją gwintowania, co, w połączeniu z kompaktową budową i dużą masą własną, zapewnia cichą i precyzyjną pracę, idealną dla profesjonalistów szukających wszechstronnego narzędzia do obróbki metalu.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 650 mm |
| Wysokość kłów | 140 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 280 mm |
| Szerokość łoża | 160 mm |
| Otwór wrzeciona | 26 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 4 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 70 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 12 |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (15) 0,036 - 0,364 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (15) 0,019 - 0,188 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (27) 0,25 - 5 mm |
| Gwint calowy | (20) 6 - 96 Gg/1“ Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 105 mm |
| Stożek w koniku | MK 3 |
| Moc silnika | 1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,75 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 1400 mm |
| Wymiary - głębokość | 720 mm |
| Wymiary - wysokość | 520 mm |
| Waga ok. | 202 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |