Tokarka stołowa Profi 700 BQV BERNARDO
Cena regularna:
15 678,05 zł
19 284,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka stołowa Profi 700 BQV to doskonale wyposażone narzędzie, oferujące wzdłużny i poprzeczny posuw, cyfrowy wyświetlacz prędkości oraz 38-milimetrowy otwór wrzeciona. Z bardzo bogatym wyposażeniem standardowym, umożliwia toczenie w imponującym zakresie 280/700 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA
- Bezstopniowa, elektroniczna regulacja prędkości obrotowej
- Wysoka dokładność obrotów dzięki precyzyjnym łożyskom kulkowym
- Solidne łoże maszyny z indukcyjnie hartowanymi i szlifowanymi prowadnicami
- Wydajny silnik tokarki przystosowany do pracy pod ciągłym obciążeniem
- Standardowo wyposażona w wałek pociągowy do automatycznego posuw wzdłużnego i poprzecznego
- Seryjnie wyposażona w śrubę pociągową do gwintowania lub do automatycznego posuwu
- Przesuwany układ konika do toczenia stożków
- Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania
- Przesuwany suport w osi x
- Prowadnice regulowane za pomocą listw klinowych
- Seryjnie wyposażona w otwór wrzeciona 38 mm
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 160 mm
- Kołnierz uchwytu 160 mm
- Stałe kły centrujące
- Koła zamianowe
- Imak czteronożowy
- Sanie poprzeczne z narzędziowymi
- Cyfrowy wskaźnik liczby obrotów
- Osłona uchwytu
- Tylnia ściana na wióry
- Osłona trzpienia
- Narzędzie do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką stołową Profi 700 BQV BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz tokarkę stołową Profi 700 BQV, cechującą się wzdłużnym i poprzecznym posuwem, cyfrowym wyświetlaczem prędkości, 38-milimetrowym otworem wrzeciona oraz bogatym wyposażeniem standardowym, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do precyzyjnego toczenia w zakresie 280/700 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 700 mm |
| Wysokość kłów | 140 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 280 mm |
| Otwór wrzeciona | 38 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 5 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 50 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 1800 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (50 - 850 / 110 - 1800) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (14) 0,07 - 0,65 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (11) 0,03 - 0,12 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (18) 0,2 - 3,5 mm |
| Gwint calowy | (21) 8 - 56 Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 85 mm |
| Stożek w koniku | MK 3 |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Moc silnika S1 100% | 1,1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 1380 x 640 x 500 mm |
| Waga ok. | 235 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |