Tokarka stołowa Profi 700 TOP BERNARDO
Cena regularna:
16 132,52 zł
19 843,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tokarka stołowa Profi 700 Top z wzdłużnym i poprzecznym posuwem, cyfrowym wyświetlaczem prędkości, otworem wrzeciona 38 mm, bogatym wyposażeniem dodatkowym, najnowszymi technologiami zapewniającymi wysoki moment przy niskich obrotach, oraz inwerterem do bezstopniowej regulacji prędkości, idealna do precyzyjnego toczenia w zakresie 300/700 mm.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Bardzo wydajny silnik z wysokim momentem obrotowym, zapewnia optymalne wyniki pracy nawet przy ciągłym obciążeniu
- Standardowo wyposażona w otwór wrzeciona 38 mm, pozwalający na obróbkę wałów o dużych średnicach
- Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej z odczytem na cyfrowym wyświetlaczu
- Ergonomicznie zaprojektowane dźwignie do obsługi posuwu
- Optymalnie przystosowana do obrabiania stali, metali nieżelaznych i materiałów sztucznych
- Solidne łoże maszyny z indukcyjnie hartowanymi i szlifowanymi prowadnicami
- Prowadnice regulowane przy pomocy listw klinowych
- Wysoka dokładność obrotów dzięki precyzyjnemu łożysku stożkowemu
- Koło ręczne i tuleja konika wyposażone w skalę (0,02mm)
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt 3-szczękowy 160 mm
- Kołnierz uchwytu 160 mm
- Stały kieł centrujący
- Koła zmianowe
- Sanie poprzeczne z narzędziowymi
- Sprzęgło cierne
- Mikrometryczny ogranicznik wzdłużny
- Cyfrowy wskaźnik liczby obrotów
- Gwintownik
- Osłona uchwytu
- Tylna ściana na wióry
- Osłona trzpienia
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Tokarką stołową Profi 700 TOP BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wybierz tokarkę stołową Profi 700 Top - doskonale wyposażone narzędzie z wzdłużnym i poprzecznym posuwem, cyfrowym wyświetlaczem prędkości, otworem wrzeciona 38 mm, bogatym wyposażeniem dodatkowym oraz inwerterem do bezstopniowej regulacji prędkości, gwarantujące imponujące możliwości toczenia przy niskich obrotach w zakresie 300/700 mm.
Dane techniczne
| Rozstaw kłów | 700 mm |
| Wysokość kłów | 150 mm |
| Średnica obrotu nad łożem | 300 mm |
| Szerokość łoża | 180 mm |
| Otwór wrzeciona | 38 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 5 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 70 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | bezstopniowo (70 - 380 / 380 - 2000) |
| Zakres posuwów wzdłużnych | (14) 0,07 - 0,65 mm/obr. |
| Zakres posuwów poprzecznych | (11) 0,03 - 0,12 mm/obr. |
| Gwint metryczny | (18) 0,2 - 3,5 mm |
| Gwint calowy | (21) 8 - 56 Gg/1" |
| Wysuw tulei konika | 85 mm |
| Stożek w koniku | MK 3 |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 1380 x 640 x 500 mm |
| Waga ok. | 235 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | TAK |
| Wyświetlacz cyfrowy osi | NIE |