Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 100 K BERNARDO
Cena regularna:
1 075,61 zł
1 323,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frezarka krawędziowa KFM 100 K to wszechstronne narzędzie do gratowania, fazowania i frezowania różnorodnych materiałów, stanowiące ekonomiczne rozwiązanie idealne do obróbki krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych, a także frezowania konturów i otworów o średnicy od 20 mm. Więcej informacji w sekcjach poniżej.
- Lekka i zwarta konstrukcja zapewnia wygodną i sprawną obsługę
- Do obróbki szerokiej gamy konturów
- Bezstopniowa regulacja szerokości fazowania w zakresie 0 - 4 mm
- Ergonomiczny uchwyt na dwie ręce
- Do obróbki stali, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i materiałów nieżelaznych
- Szybkie i łatwe usuwanie krawędzi
- Optymalna maszyna do wytworzenia doskonałej jakości powierzchni
- Idealne urządzenie do usuwania ostrych rogów i krawędzi
ZAKRES DOSTAWY:
- Głowica frezowa 45°
- Płytki HM
- Boczny uchwyt
- Narzędzie do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Ukosowarką ręczną - szlifierką do kantów, fazowania KFM 100 K BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Frezarka krawędziowa KFM 100 K to doskonała maszyna do gratowania, fazowania i frezowania, idealna dla tych, którzy szukają ekonomicznego narzędzia o szerokim zastosowaniu.
Dane techniczne
| Szerokość fazowania przy 45° maks. | 4 mm |
| Zakres regulacja kąta fazowania | 45° |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr./min. |
| Moc silnika | 0,72 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 300 mm |
| Wymiary - głębokość | 190 mm |
| Wymiary - wysokość | 140 mm |
| Waga ok. | 3,5 kg |
| Regulacja wysokości, głębokośći fazy | TAK (0,1mm) |