Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 140 BERNARDO
Cena regularna:
1 156,10 zł
1 422,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frezarka krawędziowa KFM 140 to narzędzie do gratowania, obróbki faz i przygotowywania krawędzi spoin, idealne w budownictwie i konstrukcjach stalowych. Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Niezbędny w budownictwie stalowym i budowie maszyn, jak również w obszarze montażu.
- Praca bezpośrednio na obrabianym przedmiocie, dlatego idealna do obróbki dużych płyt
- Nadaje się do stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali kolorowych.
- Ergonomiczny uchwyt na dwie ręce
- W zestawie z głowicą frezową 45° i 2 płytkami skrawającymi dwustronnymi ze stopów twardych
ZAKRES DOSTAWY:
- Prowadnica 140 mm
- Głowica frezowa
- Płytki HM
- Uchwyt
- Narzędzie do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z urządzeniem: Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 140 BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Frezarka krawędziowa KFM 140 to niezawodne narzędzie, które umożliwia precyzyjne gratowanie, obróbkę faz i przygotowanie krawędzi spoin, stanowiące doskonały wybór dla profesjonalistów dążących do wysokiej jakości i efektywności w obróbce metalu.
Dane techniczne
| Szerokość fazowania przy 45° maks. | 3 mm |
| Zakres regulacja kąta fazowania | 45° |
| Długość prowadnicy | 140 mm |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr./min. |
| Moc silnika | 0,7 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 310 mm |
| Wymiary - głębokość | 120 mm |
| Wymiary - wysokość | 150 mm |
| Waga ok. | 3,8 kg |