Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 175 BERNARDO
Cena regularna:
2 416,26 zł
2 972,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frezarka krawędziowa KFM 175 to narzędzie do gratowania, obróbki faz i przygotowywania krawędzi spoin, zapewniające równomierne posuwanie się dzięki wbudowanym rolkom w szynę prowadzącą. Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Hartowane prowadnice i zintegrowane rolki ułatwiające posuw
- Niezbędny w budownictwie stalowym i budowie maszyn, jak również w obszarze montażu
- Mocny silnik napędowy (1400 W) o wysokim momencie obrotowym
- Ergonomiczny uchwyt na dwie ręce
- Zaprojektowany do fazowania prostych krawędzi i przygotowywania spoin
- Nadaje się do stali, stali nierdzewnej, aluminium i metali kolorowych.
ZAKRES DOSTAWY:
- Prowadnica 175 mm
- Głowica frezowa
- Płytki HM
- Uchwyt
- Narzędzie do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z maszyną Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 175 BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Frezarka krawędziowa KFM 175 to doskonałe narzędzie do gratowania i obróbki faz, gwarantujące równomierne i precyzyjne efekty, idealne dla profesjonalistów w branży spawalniczej i konstrukcji metalowych.
Dane techniczne
| Szerokość fazowania przy 45° maks. | 5 mm |
| Zakres regulacja kąta fazowania | 45° |
| Długość prowadnicy | 175 mm |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr./min. |
| Moc silnika | 1,4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 320 mm |
| Wymiary - głębokość | 190 mm |
| Wymiary - wysokość | 230 mm |
| Waga ok. | 5,2 kg |