Ukosowarka ręczna - szlifierka do kantów, fazowania KFM 200 M - 400V BERNARDO
Cena regularna:
2 627,64 zł
3 232,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ukosowarka ręczna do fazowania krawędzi KFM 200 M - 400 V to niezastąpione narzędzie do precyzyjnego okrawania, fazowania oraz obróbki różnorodnych materiałów, w tym rur, blach i spoin spawalniczych, co czyni ją idealnym wyborem dla zakładów zajmujących się obróbką metali, zapewniając doskonałą jakość i precyzję. Więcej informacji w sekcji poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Prosta regulacja głębokości frezowania i wymaganego kąta
- Znajduje zastosowanie w szczególności do okrawania i ukosowania pod kątem 45° różnych materiałów np. stali, aluminium, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych itp....
- Optymalne urządzenie do obróbki spoin spawalniczych
- Stabilna budowa, korpus nie wibruje, co zapewnia spokojny przebieg wykonywanych czynności
- Idealne do obrabiania dużych elementów
- Mobilna konstrukcja
ZAKRES DOSTAWY:
- Listwa prowadząca 200 mm
- Głowica frezowa
- Frez z pytkami wieloostrzowymi, przestawnymi HM
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Ukosowarką ręczną - szlifierka do kantów, fazowania KFM 200 M - 400V BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Ukosowarka ręczna do fazowania krawędzi KFM 200 M to niezawodne narzędzie, które gwarantuje precyzyjną obróbkę różnych materiałów i spawów, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla firm zajmujących się obróbką metali, dążących do doskonałych wyników.
Dane techniczne
| Szerokość fazowania przy 45° maks. | 10 mm |
| Zakres regulacja kąta fazowania | 15° - 45° |
| Długość prowadnicy | 200 mm |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr./min. |
| Moc silnika | 0,37 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 250 mm |
| Wymiary - głębokość | 370 mm |
| Wymiary - wysokość | 230 mm |
| Waga ok. | 11 kg |
| Regulacja wysokości, głębokośći fazy | TAK |