Ukosowarka stacjonarna, szlifierka do kantów, fazowania KSM 500 S BERNARDO
Cena regularna:
3 960,16 zł
4 871,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ukosowarka stacjonarna KFM 500 to profesjonalne narzędzie do precyzyjnego okrawania, fazowania i obróbki różnorodnych materiałów, w tym spoin spawalniczych, co czyni ją doskonałym wyborem dla zakładów specjalizujących się w obróbce metali, gwarantując doskonałą jakość i precyzję. Model S został wyposażony w korundową tarczę szlifierską przeznaczoną do obrabiania materiałów nie twardszych niż HRC63. Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Idealne urządzenie do odgratowywania i fazowania prostych krawędzi (45°)
- Z korundową tarczą szlifierską w standardzie, idealnie nadaje się do hartowanych materiałów o maks. twardości HRC63, ale także do aluminium, materiałów nieżelaznych, tworzyw sztucznych itp.
- Stabilna i prosta szlifierka taśmowa do kantów do obróbki małych i średnich detali o grubości od 2 mm
- Korzystny cenowo model do lekkiego i średniego obciążenia
- Duża masa własna zapewnia pracę bez drgań
ZAKRES DOSTAWY:
- Listwa prowadząca 500 mm
- Korundowa tarczą szlifierska
- Narzędzia do obsługi
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Ukosowarką stacjonarną, szlifierką do kantów, fazowania KSM 500 S BERNARDO
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Ukosowarka stacjonarna KFM 500 S to niezawodne narzędzie, stanowiące doskonały wybór dla firm zajmujących się obróbką metali, dążących do doskonałej jakości i precyzji.
Dane techniczne
| Szerokość fazowania przy 45° maks. | 5 mm |
| Zakres regulacja kąta fazowania | 45° |
| Długość prowadnicy | 500 mm |
| Prędkość obrotowa | 2800 obr./min. |
| Moc silnika | 0,55 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 360 mm |
| Wymiary - głębokość | 500 mm |
| Wymiary - wysokość | 360 mm |
| Waga ok. | 37 kg |
| Regulacja wysokości, głębokośći fazy | TAK |