Wentylator promieniowy RV 250 F BERNARDO
Cena regularna:
1 169,92 zł
1 439,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator promieniowy RV 250 to przenośne urządzenie, które zostało wyposażone w podstawę z kółkami jezdnymi, co ułatwia jego transportowanie.
Jest on przeznaczony do zastosowania w małych instalacjach odsysających, gdzie zapewnia skuteczną cyrkulację powietrza i utrzymanie czystości.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARKATERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Wentylator promieniowy RV 250 F BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Wentylatorem promieniowym RV 250 F BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Szukasz praktycznego wentylatora do małych instalacji odsysających? Wybierz wentylator promieniowy RV 250! Dzięki podstawie z kółkami jezdnymi, jest on łatwy w transporcie, co sprawia, że można go łatwo przenosić między różnymi obszarami pracy. Postaw na RV 250, aby zapewnić skuteczną cyrkulację powietrza i wygodę użytkowania!
Dane techniczne
| Podciśnienie maks. | 1020 Pa |
| Wydajność odsysania | 870 m³/h |
| Przyłącze odsysania ø | 100 mm |
| Średnica wylotu | 115 mm |
| Moc silnika | 0,75 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 460 mm |
| Wymiary - głębokość | 400 mm |
| Wymiary - wysokość | 470 mm |
| Waga ok. | 20 kg |