Wentylator promieniowy SF 2000 B BERNARDO
Cena regularna:
3 208,13 zł
3 946,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylator promieniowy SF 2000 B BERNARDO to profesjonalne urządzenie służące do cyrkulacji powietrza w różnego rodzaju pomieszczeniach.
Dzięki swojej wydajności i niezawodności, ten wentylator zapewnia skuteczną wymianę powietrza, poprawiając jakość otoczenia i komfort pracy.
Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowania zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Stabilna konstrukcja stalowa zapewniająca uzyskiwanie najlepszych rezultatów pracy
- Aluminiowy stół do pił z urządzeniem do cięcia ukosowego (do 45°)
- W wyposażeniu standardowym z precyzyjną prowadnicą rolkową nad i pod stołem
- Koła zamachowe wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo ze specjalną powłoką gumową znacząco przedłużającą żywotność pił taśmowych
- Ogranicznik wzdłużny i wychylny obustronnie ogranicznik skosu
- Stabilna konstrukcja podstawy wykonana z blachy stalowej posiada tacę na wióry
- Wysokiej jakości napęd z paskiem wielorowkowym zapewnia optymalne przeniesienie mocy
ZAKRES DOSTAWY:
- Wentylator promieniowy SF 2000 B BERNARDO
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Wentylatorem promieniowym SF 2000 B BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Szukasz profesjonalnego wentylatora, który zapewni skuteczną cyrkulację powietrza w Twoim miejscu pracy? Wybierz wentylator promieniowy SF 2000 B BERNARDO!
Dane techniczne
| Podciśnienie maks. | 1335 Pa |
| Wydajność odsysania | 2040 m³/h |
| Przyłącze odsysania ø | 125 mm |
| Średnica wylotu | 150 mm |
| Prędkość obrotowa | 2860 obr./min. |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 588 mm |
| Wymiary - głębokość | 568 mm |
| Wymiary - wysokość | 540 mm |
| Waga ok. | 35 kg |