Wiertarka Magnetyczna MD 3850 BERNARDO
Cena regularna:
3 086,99 zł
3 797,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Innowacyjna wiertarka magnetyczna MD 3850 BERNARDO, z przekładnią kątową, wewnętrznym chłodzeniem, oraz obustronną obsługą grzechotki umożliwia precyzyjną pracę w trudno dostępnych miejscach.
Wspaniałe rezultaty dzięki możliwości wiercenia do 38 mm, a niezawodność, wysoka jakość wykonania, uziemienie i podwójna izolacja sprawiają, że to narzędzie jest niezastąpione. Siła przyciągania podstawy magnetycznej to imponujące 14 500 N!
CHARAKTERYSTYKA:
- Wyjątkowo małe i lekkie narzędzia do prac w ciasnych i trudno dostępnych miejscach – także w pionie i nad głową w zakresie dostawy z pasem bezpieczeństwa
- Bardzo odporna na zużycie i trwała konstrukcja maszyny j zapewnia wysoką precyzję wierconych otworów w trudnych warunkach
- Mocny silnik 1650W o stałym momencie obrotowym zapewniający duże tempo pracy przy wszelkich zastosowaniach,
- Wysoko usytuowane łożysko poprawia widoczność miejsca wiercenia
- Obustronna obsługa za pomocą grzechotki umożliwia pracę na niewielkiej przestrzeni.
- Łatwe przystawianie maszyny ze względu na ciężar 9,5 kg.
- Prosty w obsłudze i eliminujący ryzyko pomyłek panel obsługi w bezpośrednim zasięgu wzroku.
- Łatwy w obsłudze i widoczny przełącznik siły mocowania magnesu.
- Doprowadzanie chłodziwa od wewnątrz za pomocą pompy ręcznej.
ZAKRES DOSTAWY:
- Łańcuch bezpieczeństwa
- Walizka transportowa
- Poziomica (libella)
- Rączka transportowa
- Odwracalna grzechotka
- Pompa chłodziwa
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Wiertarką Magnetyczną MD 3850 BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wydajna i wszechstronna wiertarka SRB 40 NC z przekładnią kątową, chłodzeniem, i obustronną obsługą grzechotki umożliwia precyzyjne wiercenie w trudno dostępnych miejscach, oferując niezawodność, wysoką jakość wykonania, oraz imponującą siłę przyciągania podstawy magnetycznej (14,500 N).
Dane techniczne
| Średnica wiercenia (wiertło koronowe) | 38 mm |
| Głębokość wiercenia (wiertło koronowe) | 50 mm |
| Średnica wiercenia (wiertło spiralne) | 16 mm |
| Regulacja wysokości wrzeciennika | 55 mm |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 800 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 1 bieg (800) |
| Uchwyt Weldon | 19 mm |
| Siła przyciągania magnesu | 14500 N |
| Wymiary podstawy magnetycznej | 156x80 mm |
| Moc silnika | 1650 W |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 300 mm |
| Wymiary - głębokość | 150 mm |
| Wymiary - wysokość | 260 mm |
| Waga ok. | 9,5 kg |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |
| Gwintowanie | NIE |
| Układ chłodzenia | TAK |