Wiertarka kadłubowa KBM 32 * BERNARDO
Cena regularna:
43 262,60 zł
53 213,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka kadłubowa KBM 32 BERNARDO to wszechstronne narzędzie do wiercenia, rozwiercania, gwintowania i innych prac. Zaprojektowana zarówno do zastosowań pojedynczych, jak i produkcji seryjnej, potężny korpus wykonany z żeliwa gwarantuje najwyższą efektywność pracy w branży inżynieryjnej, produkcji, budownictwie.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Solidna konstrukcja kolumny oraz podstawa przeznaczone do ciągłej pracy
- Mocny silnik o dużej mocy posiada wysoki moment obrotowy i dużą siłę nacisku jak i posuwu
- Solidna konstrukcja szarego żeliwa zwiększa nośność stołu
- Gwintowanie przy automatycznej zmianie obrotów i dostosowania głębokości
- Wygodna dźwignia sterowania pozwala na szybką i łatwą regulację posuwu i prędkości
- Bezproblemową pracę gwarantują również zanurzone w oleju polerowane koła zębate
- Automatyczny posuw wrzeciona, opcja gwintowania, halogenowa lampa zawarte w wyposażeniu standardowym
- Silnik szybkiego posuwu i powrotu
ZAKRES DOSTAWY:
- Lampa halogenowa
- Podstawowe narzędzia
- Pokrywa ochronna
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Wiertarką kadłubową KBM 32 * BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zaawansowana wiertarka kadłubowa KBM 32 - idealne narzędzie dla profesjonalistów i przedsiębiorstw, gwarantująca niezawodność, precyzję oraz szeroki zakres zastosowań, sprawiając, że jest niezbędna w każdym przemyśle wymagającym efektywnego wiercenia, rozwiercania czy gwintowania.
Dane techniczne
| Wydajność wiercenia maks. | 32 mm |
| Wydajność wiercenia w odlewie | b.d mm |
| Wydajność gwintowanie maks. | 22 M |
| Moment obrotowy | 160 Nm |
| Regulacja wysokości wrzeciennika | 200 mm |
| Głowica ustawiana motorycznie | NIE |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 4 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 50 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2000 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 9 |
| Sposób przenoszenia napędu | przekładnia |
| Automatyczny posuwu wrzeciona - zakres | (9) 0,056 - 1,80 mm/obr. |
| Szybki powrót wrzeciona | Nie |
| Siła nacisku wiercenia | 9000 N |
| Odstęp wrzeciono / kolumna maks. | 280 mm |
| Odstęp wrzeciono / stół maks. | 680 mm |
| Odstęp wrzeciono / płyta dolna maks. | n.d mm |
| Skok pinoli | 200 mm |
| Wielkość stołu - szerokość | 550 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 400 mm |
| Stół demontowalny | NIE |
| Powierzchnia robocza płyty dolnej | n.d mm |
| Rowki T-owe (ilość, rozmiar, rozstaw) | 14 mm |
| Droga przemieszczania stołu | 300 mm |
| Moc silnika | 2,2 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 700 mm |
| Wymiary - głębokość | 960 mm |
| Wymiary - wysokość | 2340 mm |
| Waga ok. | 950 kg |
| Układ chłodzenia | TAK |
| Automatyczny posuw wrzeciona | TAK |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |