Wiertarka kolumnowa B 610 PRO BERNARDO
Cena regularna:
4 657,72 zł
5 729,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertarka kolumnowa B 610 PRO to wyjątkowo wydajne, mocne, solidne i precyzyjne narzędzie, wyposażone w dwuzakresowy silnik oraz szeroki zakres obrotów (80-2130) z funkcją laserowego wsparcia krzyżowego, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla profesjonalnych zastosowań rzemieślniczych, oferując doskonałą kombinację efektywności i precyzji.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Duży stół roboczy obracany o 360° regulowany za pomocą korby
- Duża i masywna płyta dolna z rowkami T-owymi do obrabiania większych przedmiotów
- Napęd przenoszony za pomocą solidnych pasów klinowych
- Regulowany ogranicznik do precyzyjnego ustawiania głębokości wrzeciona
- Gwarantowana dokładność współosiowości wrzeciona ≤ 0,02 mm
- Wydajny 2-biegowy silnik, zakres prędkości 80-2130 obr / min
- Przełącznik zmiany biegu w prawo / w lewo
- Precyzyjna praca dzięki seryjnemu wyposażeniu maszyny w laser krzyżowy
- Kompaktowa, solidna żeliwna konstrukcja z nowoczesnym wzornictwem
- Stabilna kolumna stalowa przeznaczona do dużego obciążenia
ZAKRES DOSTAWY:
- Uchwyt szybkomocujący 1 - 16 mm / B 16
- Trzpień MK 4 / B 18
- Przełącznik do zminay kierunku obrotów
- Laser krzyżowy
- Stół T-rowkowy
- Osłona
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z wiertarką kolumnową B 610 Pro BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Zachęcamy do zakupu wiertarki kolumnowej B 610 PRO, która dzięki swojemu wydajnemu dwuzakresowemu silnikowi, szerokiemu zakresowi obrotów (80-2130), oraz laserowemu wsparciu krzyżowemu, stanowi doskonałe narzędzie o wysokiej precyzji i solidności, idealne do profesjonalnych zastosowań rzemieślniczych.
Dane techniczne
| Wydajność wiercenia maks. | 32 mm |
| Wydajność wiercenia w odlewie | b.d mm |
| Wydajność gwintowanie maks. | n.d. M |
| Uchwyt wiertarski | 1 - 16 / B 18 mm |
| Stożek uchwytu wrzeciona | MK 4 |
| Prędkość obrotowa wrzeciona min. | 86 obr./min. |
| Prędkość obrotowa wrzeciona max. | 2130 obr./min. |
| Zmiana obrotów - ilosć biegów / bezstop. | 18 |
| Sposób przenoszenia napędu | paski |
| Automatyczny posuwu wrzeciona - zakres | n.d. mm/obr. |
| Wychylanie stołu wiertarskiego | 360° |
| Wychylanie wrzeciennika | n.d. |
| Odstęp wrzeciono / kolumna maks. | 255 mm |
| Odstęp wrzeciono / stół maks. | 750 mm |
| Odstęp wrzeciono / płyta dolna maks. | 1220 mm |
| Skok pinoli | 120 mm |
| Średnica kolumny | 92 mm |
| Wielkość stołu - szerokość | 385 mm |
| Wielkość stołu - głębokość | 335 mm |
| Powierzchnia robocza płyty dolnej | 380 x 335 mm |
| Rowki T-owe (ilość, rozmiar, rozstaw) | 14 mm |
| Moc silnika | 1,1 / 2,2 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,75 / 1,5 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Wymiary - szerokość | 460 mm |
| Wymiary - głębokość | 900 mm |
| Wymiary - wysokość | 1730 mm |
| Waga ok. | 125 kg |
| Układ chłodzenia | Jako opcja |
| Automatyczny posuw wrzeciona | NIE |
| Bezstopniowa reg. obrotów | NIE |