Uniwersalna szlifierka taśmowa - tarczowa BDSM 230 T BERNARDO
Cena regularna:
1 917,07 zł
2 358,00 zł
brutto
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szlifierka tarczowa i taśmowa BDSM 230 T BERNARDO to wszechstronne narzędzie, które doskonale sprawdza się w okrawaniu, szlifowaniu konturów i płaszczyzn.
Dzięki swojej uniwersalności, model ten jest idealnym wyborem dla modelarzy i majsterkowiczów, którzy potrzebują efektywnego rozwiązania do obróbki materiałów różnych rodzajów.
Wysoka jakość wykonania zapewnia precyzyjne wyniki i długotrwałą wydajność.
Więcej informacji w sekcjach poniżej.
CHARAKTERYSTYKA:
- Połączenie szlifierki taśmowej i tarczowej pozwala wykonać prawie wszystkie operacje szlifowania w Twoim warsztacie
- Nadaje się do szlifowania miękkiego i twardego drewna, a także tworzyw sztucznych, metali nieżelaznych i podobnych materiałów
- Śruby nastawcze zapewniają wygodną regulację równoległego biegu taśmy
- Łatwo wymienialna taśma szlifierska, naciąg taśmy regulowany ręcznie
- Stół podporowy z prowadnicami po obu stronach, wyposażony w rowek teowy do prowadnicy ukośnej
- Stół szlifierski umieszczony poniżej środka, aby wykorzystać całą tarczę szlifierską
- Solidna, odporna na skręcanie obudowa maszyny zapewnia płynną pracę bez wibracji
- Uniwersalne zastosowanie do szlifowania krawędzi, powierzchni oraz do szlifowania na okrągło
- Taśma szlifierska może być używana poziomo i pionowo
- Wysokowydajny silnik zapewnia potężny moment obrotowy
ZAKRES DOSTAWY:
- Taśma szlifierska K80
- Tarcza ścierna K80
- Ogranicznik skosów
- Narzędzia do obsługi
- Ogranicznik stołu do szlifowania płaszczyzn
DODATKOWE ATUTY:
- DTR w j. polskim - otrzymasz kompletną dokumentację techniczno-rozruchową w języku polskim, co ułatwi skonfigurowanie i rozpoczęcie pracy z Uniwersalną szlifierką taśmowa - tarczowa BDSM 230 T BERNARDO.
- 2-Letnia gwarancja - niezależnie od tego, czy jesteś klientem detalicznym, czy dokonujesz zakupu "na firmę". Bez ukrytych opłat ani przymusowych płatnych przeglądów. Po prostu minimum 2 lata pewności i spokoju.
- Serwis w całej Polsce - zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zapominamy o Klientach po zainkasowaniu należności za maszynę. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia lub zużycia określonej części, zapewniamy możliwie szybkie wsparcie techniczne.
- Certyfikacja CE UE - Oferowane przez nas produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości materiałów i precyzji wykonania. Twoje bezpieczeństwo i spokój, a także bezpieczeństwo Twoich pracowników, są dla nas priorytetem.
Wzbogać swoje warsztaty o szlifierkę BDSM 230 T BERNARDO, która łączy funkcjonalność i wszechstronność! Idealny dla modelarzy i majsterkowiczów, oferuje niezawodną jakość i precyzję w pracy z różnorodnymi materiałami. Zainwestuj w narzędzie, które łączy nowoczesną technologię z wszechstronnością i komfortem pracy.
Dane techniczne
| Długość taśmy szlifierskiej | 1220 mm |
| Szerokość taśmy szlifierskiej | 150 mm |
| Powierzchnia szlifowania płaskiego | 340 x 180 mm |
| Zakres wychylania głowicy szlifierskiej | od 0° do 90° |
| Rozmiar tarczy szlifierskiej | 230 mm |
| Dodatkowy stół boczny | 260 x 175 mm |
| Zakres wychylania stołu bocznego | 0° - 45° |
| Prędkość taśmy | 5,8 m/sek. |
| Przyłącze odsysania ø | 50 mm |
| Prędkość obrotowa | 1500 obr./min. |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Moc silnika S1 100% | 0,75 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary - szerokość | 740 mm |
| Wymiary - głębokość | 470 mm |
| Wymiary - wysokość | 400 mm |
| Waga ok. | 32 kg |